Ultra szybki internet Głogów

Internet w Głogowie

AirMAX - Internet w Głogowie

Szukasz niezawodnego i taniego dostawcy Internetu dla Ciebie i Twojej firmy? Wypróbuj Internet AirMAX. Teraz super szybkie łącza NeoConnect dostępne są także w nicy. Oferujemy Internet bez limitów danych w atrakcyjnych wariantach abonamentowych lub Internet na kartę, jeśli potrzebujesz okresowego dostępu do sieci lub korzystasz z Internetu sporadycznie. Możesz ściągać dowolną ilość plików każdego dnia z jednakową, fenomenalną prędkością.

AirMAX – Internet do firmy w Głogowie

Internet AirMAX to nowoczesne i niezawodne rozwiązanie dla Twojego biznesu. Łącza NeoConnect spełnią oczekiwania najbardziej wymagających i aktywnych użytkowników sieci. Są ultra szybkie i stabilne. Bez limitów i ograniczeń. W ramach abonamentu oferujemy darmowy hosting Twojej strony internetowej oraz zapewniamy stały, publiczny adres IP.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Światłowód Głogów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Głogów. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber umożliwia uzyskanie prędkości porównywalnych lub nawet większych od tradycyjnego światłowodu, tj. przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz kompletu korzyści tradycyjnego światłowodu, ma także dodatkową wartość w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), niesamowitej szybkości, łatwości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber plątaniny kabli zwyczajnie nie ma, a przecież serwis okablowania czasem zajmuje sporo czasu. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Internet Fiber, nareszcie podłączysz do sieci komplet posiadanych urządzeń. Może zainteresować Cię także opcja Internetu prepaid, czyli na kartę.

Internet PrePaid Głogów - (internet bez umowy)

Internet bez umowy? AirMAX - Internet na kartę Głogów

AIRMAX Internet na kartę Głogów - Bez umowy!

AirMAX Internet na kartę(PrePaid) to ekonomiczne rozwiązanie dla Klientów, którzy od swojego dostawcy usług internetowych oczekują elastyczności i cenią sobie niezależność. Pozwala na tymczasowy dostęp do sieci wówczas, gdy faktycznie tego potrzebujesz. Płacisz tylko z wybraną przez siebie ilość dni, objętych dostępem do Internetu. Może być to nawet 1 dzień!

Airmax Internet PrePaid to:

 • zero umów
 • zero zobowiązań
 • zero ukrytych kosztów
 • pełna kontrola nad wydatkami na Internet
 • łatwa aktywacja pod wskazanym numerem telefonu (konieczna aktywacja routera)
 • możliwość przedłużania pakietu dowolną ilość razy

AirMAX to super szybki, tani i stabilny Internet na kartę w Głogowie.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Głogów - zasięg

AIRMAX - Testuj za darmo ultra szybki Internet w Głogowie

Bezpłatny okres testowy Internetu AirMAX przez 1 miesiąc:

 • bez umowy przedwstępnej
 • bez zobowiązań
 • bez ukrytych kosztów
 • bez ryzyka
 • bez limitów danych
 • fenomenalna prędkość łączy NeoConnect
 • najwyższa jakość usługi
 • możliwość rezygnacji w dowolnym momencie

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą Internetu na kartę (PrePaid).

Wypróbuj Internet AirMAX w swojej firmie w Głogowie – całkowicie za darmo. Celem rozpoczęcia okresu testowego, prosimy o kontakt.

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Głogów, oraz następujące miejscowości:

Bądzów, Białołęka, Borek, Brzeg Głogowski, Bukwica, Bytnik, Ceber, Chociemyśl, Czerna, Dankowice, Dobrzejowice, Domaniowice, Droglowice, Gaiki, Glinica, Głogów, Głogówko, Grochowice, Grodziec Mały, Jaczów, Jerzmanowa, Kamiona, Klucze, Kłoda, Kotla, Kozie Doły, Kromolin, Krzekotów, Krzekotówek, Kulów, Kurowice, Kurów Mały, Łagoszów Mały, Maniów, Modła, Moszowice, Nielubia, Pęcław, Piersna, Potoczek, Przedmoście, Ruszowice, Serby, Skidniów, Słoćwina, Słone, Smardzów, Sobczyce, Stare Serby, Szczyglice, Turów, Wierzchownia, Wietszyce, Wilków, Wojszyn, Wróblin Głogowski, Zabiele, Zabłocie, Zabornia, Żukowice,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Klienci zaufali nam!

Klienci są dla nas wartością nadrzędną. Dlatego robimy, co możemy, żeby czas spędzony z nami był dla nich miłym doświadczeniem. Robimy, co możemy, aby nasze usługi gwarantowały świetną rozrywkę, a nasza obsługa była zawsze miła, pomocna i profesjonalna. Ogromnie cieszy nas to, że zarówno użytkownicy prywatni, jak i biznesowi widzą i doceniają nasze starania oraz polecają naszą firmę i usługi w sieci i na rzeczywistym rynku. I mamy na to dowody! Wasze referencje są dla nas najrzetelniejszą informacją zwrotną i najsilniejszą motywacją do ciągłego rozwoju, a Wasze zadowolenie z usług - najcenniejszą wizytówką firmy. Możecie nam wierzyć, że każda, otrzymana ocena jest przez nas traktowana priorytetowo, więc zostaje przekazana właściwym osobom i wykorzystana do dalszego udoskonalania jakości usługi. Jesteśmy naprawdę wdzięczni za zaufanie, którym darzycie nas - Airmax Internet - od tak wielu lat.

Telewizja online na żywo + inne multimedia

Airmax światłowodowy oznacza możliwość korzystania z szerokiego zakresu multimediów, jak np. telewizja online na żywo – dostępnych w różnych wariantach do wyboru.

Internet i telewizję w pakiecie możesz nabyć za pośrednictwem wybranych usługodawców. Proponowane pakiety obejmują różną ilość kanałów i rozmaite dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed rozpoczęciem współpracy dokładnie przeczytać warunki danego serwisu multimedialnego. Powinny tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, długości współpracy, zakresu kanałów, a także szczegóły dotyczące obowiązującej promocji.

Internet i telewizja w pakiecie Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na rozmiary plików, ale także bardzo wysoka stabilność usług, której nie spotkasz np. w przypadku LTE.

Jeżeli potrzebujesz dostęp do szerokiej oferty multimediów, jak np. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, skontaktuj się z nami, a z przyjemnością powiemy Ci więcej.

Uwaga – w celu uzyskania prędkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny router z portem 1 Gb/s albo szybszym.

Bardzo szybki, nielimitowany Airmax Internet to brak zmartwień przesyłaniem danych, możliwość oglądania największych, kinowych hitów w full HD, 24h/7 dostęp do portali społecznościowych i multimediów oraz zawsze stabilna usługa. W odróżnieniu od łącza LTE, posiadasz bardzo szybki Airmax Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy pogody. Airmax Internet zapewnia dostęp do sieci faktycznie pozbawiony limitów. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami ile chcesz - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie musisz marnować czasu na ładowanie stron czy stale odświeżać przesyłanie danych. Airmax to wymarzona opcja Internetu dla klientów indywidualnych oraz do pracy. Działa w każdym kącie w mieszkaniu czy w przedsiębiorstwie. Pracuj, baw się i ucz z superszybkim Internetem Airmax Internet w miejscowości Głogów. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać wszystkie korzyści. Przetestuj szybkość naszego Internetu – za darmo w mieszkaniu lub w warunkach biznesowych przez miesiąc.

W przeciągu około 10 lat swobodny dostęp do Internetu stał się dla wszystkich czymś na tyle standardowym, że ciężko na ten moment chociażby wyobrazić sobie edukację czy spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest efektywna komunikacja z ludźmi na całym świecie, przekazywanie rozmaitych materiałów oraz rozwijanie wiedzy i talentu. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak więcej niż 1, w tym także w miejscowości Głogów. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w dużym stopniu od potrzeb użytkownika oraz od funkcjonującej infrastruktury sieciowej. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby niezorientowane w aspektach technicznych, mają problem z dopasowaniem idealnego łącza oraz pozostają praktycznie nieświadome tego, jaka oferta sprosta ich indywidualnym preferencjom. To dlatego warto zerknąć na naszą ofertę – Airmax Internet oferuje wszystkim zainteresowanym szybki i satysfakcjonujący dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem podanej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Głogów. Ponadto zyskujesz szansę porównania: szybkości działania Internetu, różnych abonamentów, okresu trwania umowy oraz obowiązujących rabatów u wiodących dostawców usług.

Airmax światłowodowy oznacza możliwość korzystania z szerokiego zakresu multimediów, jak np. telewizja online na żywo – dostępnych w różnych wariantach do wyboru.Nasza firma jest operatorem usług internetowych. Oferowane usługi są dostępne w miejscowości Głogów. W ramach oferty zapewniamy symetryczne łącze światłowodowe o bardzo dużej przepustowości, a ponadto TV online oraz telefon stacjonarny. Robimy, co w naszej mocy, by zapewniane usługi internetowe były jak najprostsze w użytkowaniu, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy aktualizację oferty dla wszystkich klientów - za 0 zł. Możesz zakończyć współpracę w każdym czasie. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodowego Internetu, zyskują za darmo zewnętrzny adres IP, symetryczne łącza (upload danych z identyczną prędkością jak ich pobieranie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na naszej planecie. Użytkownicy naszej sieci otrzymują w pakiecie także nieodpłatny multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto abonenci, którzy zamówią telefon, mogą korzystać z nieodpłatnych rozmów w sieci (wieczorami) oraz realizacji nieodpłatnych rozmów międzypaństwowych.

Łącze symetryczne – co oznacza symetryczność? Czy światłowód symetryczny jest oferowany w miejscowości Głogów?

Łącze symetryczne (lub Internet symetryczny) jest takim rodzajem łącza internetowego, które różni się od asymetrycznego tym, że deklarowana przez dostawcę prędkość pobierania danych i deklarowana prędkość uploadu są sobie równe. Bardzo często łącze symetryczne bazuje na technologii światłowodowej. Dlatego można także spotkać się z produktem ”symetryczny Internet światłowodowy”.

Załóżmy, że operator oferuje Internet symetryczny 300 Mb/s. Wartość ta oznacza, że zarówno prędkość pobierania danych, jak i prędkość ich wysyłania wynoszą 300 Mb/s.

Opisane w ofercie operatora wartości mogą okazać się w rzeczywistości nieco inne, przy czym nie powinny być to zauważalne różnice. Dlatego należy przed podpisaniem czegokolwiek zawsze sprawdzić warunki techniczne i zapisy w umowie.

Światłowód symetryczny to niezwykle przydatne rozwiązanie dla klientów indywidualnych i biznesowych wysyłających dużą ilość danych.

Łącze symetryczne (Airmax Internet) w miejscowości Głogów oferuje polski operator Airmax.

Internet do grania online w miejscowości Głogów

Minimalna, rekomendowana prędkość łączy internetowych dla gry międzyplatformowej Fortnite, w którą może równolegle grać nawet kilkudziesięciu gamerów, to 10 Mbps dla pobierania danych i 1 Mbps dla wysyłania.

Oznacza to znacząco gorszą, konieczną szybkość niż oferuje Internet AirMAX. Jednak im lepszy masz Internet, tym mniejsze ryzyko, że inni gracze zakłócą Twoją grę. Przykładowo już samo pobieranie plików, oglądanie filmu lub czytanie poczty potrafi skutecznie spowolnić szybkość pobierania i wysyłania oraz negatywnie wpłynąć na czas reakcji. Poza innymi grającymi, zakłócenia płynności w grach można doznać przez aktualizacje systemu lub programów na komputerze. Im szybszy Internet wybierzesz, tym mniejsze ryzyko, że coś lub ktoś zakłóci Twoją rozrywkę w sieci.

Internet do grania online z AirMAX Internet gwarantuje nie tylko niesamowite szybkości downloadu i uploadu danych, ale także niski ping. W AirMAX czas reakcji nie zależy od liczby graczy korzystających z sieci – tak, jak w przypadku sieci komórkowej i Internetu LTE.

Stabilne łącze bez okresów braku dostępności Internetu do minimum obniża ryzyko rozłączenia w trakcie gry. Oprócz do gier online, Internet AirMAX posłuży Ci do pracy, nauki, zakupów czy spędzania wolnego czasu.

Jesteś mieszkańcem miejscowości Głogów i poszukujesz atrakcyjnej oferty Internetu światłowodowego w okolicy? Wybierz Internet AirMAX i zapewnij sobie niezakłócony dostęp do bieżących informacji oraz rozmaitych form rozrywki – kiedy tylko zapragniesz. Internet światłowodowy AirMAX to rewolucyjne rozwiązanie. Stabilne łącze oraz prędkości sięgające 1 Gb/s oznaczają zupełnie nową jakość na rynku Internetu stacjonarnego w miejscowości Głogów.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

AIRMAX - Internet o zawrotnej prędkości Głogów.

Jak szybki może być Internet w Głogowie? Wypróbuj AirMAX – bez zobowiązań przed 30 dni. Odkryj nową jakość Internetu. AirMAX to brak jakichkolwiek limitów danych, ultra szybkie i stabilne łącza NeoConnect, możliwość wybrania indywidualnie dopasowanej oferty spośród różnorodnych wariantów abonamentu miesięcznego (lub opcja PrePaid) oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny. Nad niezawodnością Twojego Internetu bezustannie czuwa dział obsługi.

Zrób za darmo SPEED TEST i nareszcie poznaj prędkość posiadanego Internetu.

Internet jest Ci potrzebny w domu oraz w biznesie? Ciągle czujesz się podirytowany przez trwające wieczność czekanie na załadowanie całej strony www? Nie potrafisz nawet pobrać krótkiego teledysku? Zrób za darmo SPEED TEST i dowiedz się, czy Twój dostawca Internetu dostarcza wystarczającą i co istotne zgodną z podpisaną umową prędkość downloadu i uploadu.

Teraz masz również możliwość uruchomienia SPEED TEST dla większości komercyjnych VPN-ów globalnie.

Ponadto zapewniamy Ci możliwość podzielenia się raportem po teście ze wybranymi osobami. Możesz także prześledzić statystyki swoich testów oraz pobrać plik z wynikami ze SPEED TEST.

Pamiętaj, że każdy SPEED TEST skutkuje wydaniem czytelnego raportu z parametrami łączy.

Airmax Internet Opinie

4.6/5.0 - ilość ocen: 31